Tarot miłosny - tarot dla par - tarot związków miłosnych - psychotronika w praktyce

TAROT ZWIĄZKÓW MIŁOSNYCH – WARSZTATY PRAKTYCZNE

prowadzi Jan Witold Suliga

W trakcie zajęć warsztatowych Szkoły Psychotroniki poznają kilkanaście wróżebnych rozkładów dotyczących wybranej problematyki związanej z relacjami partnerskimi, uczuciami, związkami karmicznymi i inną problematyką życia codziennego ( biznes, zdrowie itp. ) W części teoretycznej zajęć analizowane będą sekwencje kart Wielkich i Małych Arkanów w ich odniesieniu do duchowej symboliki kabały i jej wizji rodzinnych i partnerskich relacji między ludźmi. Uczestnicy zajęć poznają również ezoteryczne tajemnice Księgi Genesis i opisanego w niej mitu o stworzeniu świata oraz pierwszej pary ludzi będących archetypowym obrazem bratnich dusz. Część praktyczna poświęcona będzie ćwiczeniom rozmaitych rozkładów, takich jak:

  • „Trzy Karty” (rozkład ogólny, ćwiczebny),
  • „Co w sercu pika”

    (użyteczny wtedy, gdy osoba pytająca zna swojego partnera/partnerkę),

  • „Randka” (stosowany w celu odnalezienia czyjejś „bratniej duszy”),
  • „Dwie Drogi”

    (pomocny w rozwiązywaniu problemu wyboru miedzy dwiema możliwościami),

  • „Tarcza” (używany w celu rozwiązania trudności),
  • i wiele innych.

Uczestnicy warsztatu zostaną wprowadzeni także w sekrety kabalistycznej numerologii
pomocnej w analizowaniu energetyczno-duchowych właściwości
ich imion, nazwisk i dat urodzenia oraz poznają liczbowo-numeryczny system tarota
pomocny w rozkładach z użyciem imienia, daty urodzenia lub peselu.

 

Pozostałe kurs i warsztaty z zakresu psychotronik, parapsychologii i biotroniki